Emet Termal Otel - Kaplıca Otelleri

Emet termal otel ve Emet kaplıca otelleri tanıtımlarının yapıldığı, Emet termal otel ve Emetteki kaplıca tesisleri hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.
 
Tesis Arama
Tesis Adına Göre Ara :
Lokasyon
Ülke :
İl :
İlçe :
Mevki :

Tesis Türü
 


 

Kütahya'nın ilçelerinden biri olan Emet, yeraltı zenginlikleriyle ve doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Emet, Kütahya'daki diğer ilçelere de ortalama 50 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır ve karasal iklime sahiptir. Özellikle bahar dönemlerinde yağış çok fazladır. Aynı zamanda bor yataklarına da sahiptir.

Emet'te tatil yapmayı planlıyorsanız, doğal güzelliklerle dolu birçok mesire yeri, tarihi yapılar ve termal sular sizleri bekliyor olacak.

Bölge, kaplıcalar bakımından zengin olduğu için sağlık turizminde önemli bir yeri vardır. Bu sebepten dolayı Emet'te termal otel bulmak oldukça kolaydır. Fakat turistler genellikle kaplıcalardan dolayı Emet'i tercih ettiği için, termal oteller belli dönemlerde doluluk oranına ulaşmaktadır.

Emet termal otellerinde konaklamayı planlıyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Kaplıcalar; romatizma, mide, bağırsak ve karaciğer rahatsızlıklarına şifa olmaktadır. Emet termal oteller, kaplıca sularını kullanıp her rahatsızlığa göre tedavi süresi belirlemektedir. Emet termal otellerinin birinde konaklayarak hem sağlıklı hem de huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

 
 
Gezgin Yorumları
 
Diğer otelleri nerede?
azra arslan l 24 Şubat 2014, Pazartesi 16:34 l  
 
Çok güzel bir yer. Bayıldım!
ALEYNA DELİCE l 2 Temmuz 2013, Salı 16:20 l  
 
 
Peki Emet hakkında sen neler düşünüyorsun?

Emet için toplam 1 tesis listelendi.

Sıralama kriteri :
Tesis için seçilen tarih aralığında fiyat bulunamamıştır
Emet Thermal Resort Spa

1 Emet oteli arasında 1. sırada

 
5 yıldızlı yatırım belgeli EMET THERMAL RESORT & SPA, doğanın kendisine verdiği tüm güzelliklerle sakin, huzur dolu, özgün rahatlatıcı atmosferi ile sizleri bekliyor. Şehrin stresli ve kalabalık ortamından...
9999 -9898.8113321521 100000 3 0
 

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Seyahat Tüyoları